Oğlak Yeniayı

Yeni Yılın ilk Yeniayı 2 Ocak akşamı Oğlak Burcunun 12 derecesinde meydana geliyor. 2022 tavsiyesi olarak ele alınması gereken bu yeniayda daha sağlam, daha gerçekçi, planlı ve sabır isteyen bir duruş geliştirmemiz gerektiği anlaşılıyor. Oğlak Burcu o kadar gelecek odaklıdır ki bu enerji onda içsel bir gerilim ve endişeye sebep olur.

Oğlak Yeniayı

Şu anda da Oğlak Burcundaki gezegen yığılımı nedeniyle bu karamsarlığı daha da belirgin hissedebiliriz. İş yaşamımız, kariyer hedeflerimiz, yöneticilerle olan ilişkiler, global ölçekte büyük kurum ve kuruluşlar, sistemler, yönetimler, yapılar, yapı sektörü, kişilerin yasalar ve devlet karşısındaki durumları hep gündemin ilk sıralarında olacak gibi görünüyor. Para ve finansal kaynaklarla ilgili zorlanmalar ve köklü değişim süreci devam etse de bir şekilde ayakta kalabileceğimiz ve bir yolunu bulabileceğimize ilişkin iyicil etkiler de var.

Uranüs kontağı sürpriz etkilere fırsatlara ve sıra dışı çözüm yollarına işaret ediyor. Merkür de Kova burcuna geçmişken bizlerin iş ve kariyer hayatımızda yüzümüzü daha çok teknolojiye dönerek daha özgün ve denenmemiş yöntemlerle krizi fırsata çevirebileceğimiz sinyalini veriyor. Mars ve Satürn arasındaki çabaya muhtaç enerji ise girişimlerimizi ve yaşam enerjimizi destekliyor. Burada azimli ve planlı Oğlak enerjisini kullanabilen kazanacak.

Ülke haritasında 7. evde meydana gelen yeniay halkın birlik beraberlik ve vatanperverlik duygularını zorlayabilir görünümde. Meclis kararları uluslararası anlaşma ve sözleşmelerde olumlu adımlar atabilecek gibi görünürken halk tabanında sıkıntı giderek artacak gibi duruyor.

Ayrıca yine yönetim kesiminden beklenmedik bir skandal haber beklenmedik bir olumsuzluk da duyabiliriz. Her gün bir zam, bir cinayet, bir yalan ve bir dolana uyanırken daha beklenmedik ne olabilir bilmiyorum. Hayırlar olsun…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x