Sen değerlisin

Sen ‘En Yüksek Plan‘ tarafından ve değerli bir varlık olarak gönderildin. Bu, hiçbir dünyasal varlık tarafından elinden alınamaz, azaltılıp artırılamaz.

Zaten içinde var olanı dışarıda aramana gerek yok; bunun anlamsız bir çaba olduğunu ve enerji kaybından başka bir işe yaramayacağını anla.

Bu hayatına alacağın kişiler için de geçerli; değerli olduğunu sana hissettiren ya da hatırlatanları oturt gönül tahtına. Gerisini gönder gitsin.

Öz varlığına saygı göstermek yerine üzerinde baskı kurmaya çalışanların ya da kaba güç gösterisinde bulunanların aslında güçsüz varlıklar olduğunu bil.

Sen Değerlisin

Onları izle ama alanına sokma. Kendi hallerine bırak, tepki de gösterme onlara çünkü bilinç düzeyleri o kadar; başka türlü davranmayı bilmiyor hiçbiri.

Bu farkındalığa eriştiğinde, geçmişinde bu rolle yer almış olan ne kadar varlık varsa onları da affettiğini göreceksin; bu eylem seni her yönden şifalandıracak.

Şimdi; kalk ve ayaklarını sımsıkı yere bas. Değerli olduğunu hissederek, başın dimdik bak dünyaya. Bundan böyle, her ne yapıyorsan bu duyguyla yap.

Sonra, hayatının kısa sürede nasıl keyifli bir sürece dönüştüğünü gör…

 

Şems Terlan
https://www.facebook.com/zihinotesiterapisi/

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x