Venüs Terazi’de İlişkiler Mercek Altında

Venüs 14 Ekim 2017, 13.11’de Terazi’ye giriş yapıyor. İlişkiler, finans ve estetik ile ilgili girişimlerden güzel sonuç alabileceğimiz bir aylık döneme giriyoruz. Özellikle bedenimizi, yaşantımızı ve çevreyi güzelleştirmek, haz aldığımız konulara yönelmek, insan ilişkilerinde diplomasi ve barış sağlamak, hayatımızda huzuru ve dengeyi kalıcı hale getirmek için 7 Kasım 2017 gününe kadar olan Venüs Terazi geçişinden yararlanabiliriz.

Her yıl bir ay boyunca yaşadığımız bu geçiş, tutulmaların yarattığı gerilim ve değişim enerjisini yumuşatmak, ikinci çakra problemlerini iyileştirmek, hayatımızdaki sosyalleşme ve keyif oranını arttırmak için ideal bir dönemde olduğumuzu gösteriyor. Bu dönem hediye almak – vermek, alım – satım yapmak, kozmetik ve estetikle ilgili işler, dekorasyon için de değerlendirilebilir.

Venüs Terazi’de İlişkiler Mercek Altında

19 Ekim Perşembe günü Terazi’nin 260’sinde bir YeniAy gerçekleşiyor. Başlatmak istediğimiz proje ve girişimler için 20 Ekim’i ve takip eden haftayı tercih edebiliriz. Ay sonuna doğru ise sosyal tempo artıyor, ilişkilerdeki gelişmeler hız kazanıyor. Aşk yönünden iniş çıkışlı, yoğun günlerden geçiyor olacağız. Anlayışlı ve esnek olmamız gerekebilir. Partnerimize ve çevremize karşı daha duyarlı olarak, sevgi alış-verişlerinde değişim ve sorumluluk yönünde hareket edebiliriz. 28 -31 Ekim ve 2 -3 – 4 – 12 Kasım tarihleri civarı bu anlamda dikkatli olmakta yarar var.

Eğlenceli, keyifli bir ay olsun. 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir