Zafer Algül

Anne tarafından 3/4 nesildir kurşun dökme gelenekleri sürdüren Şaman’ lardan, Baba tarafı Horosan’ dan gelen Anadolu Erenleri soyundan “Derviş Baba’ nın “oğludur. Dünya hayatına, Lise yıllarının sonundan itibaren kurduğu bilişim teknolojileri markası ile devam etmektedir.

Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve özellikle 2007 ‘den beri 3D – 3 boyutlu teknolojiler üzerine Avrupa’daki bu çalışmalara aktif olarak katılmakta ve Türkiye’de kendi sektörüne aktarmaktadır.

Kişisel yolculuğunda 2014 yılında bir yolculuk sırasında, bir anda boşlukta zihni kendinden ayrılmış, huzur neşeyi anda yaşamıştır. Bu andaki aydınlanmadan sonra eski Zafer’ den yeni Zafer’e doğru hala kozmik seyir halindedir.

Meditasyon ve Yoga ile Eğitmenlik seviyesinde çalışmaktadır. Kozmik Enerji Terapistidir. Şifanın iletişimle, bilgiyle, nefesle, bedenle, Reiki ile her şeyin enerjiyle akabildiğini ve aktarılabildiğini yaşamakta ve paylaşmaktadır.

Psikolojik ve Ruhsal araştırmaları özellikle Frekanslar üzerine yoğunlaşmıştır. Epeydir yolculuğu Ata’ larla Yerle, Gökle, Ateş ve Suyla, Dağ ve Orman ile daha çok kesiştiğinden, Şaman Kamlığı çağrısına dikkat kesilip yola girmiştir. Heybesinde hep paylaşabileceği güzel ve aydınlık şeyler taşıyarak “Yolda” olanlardandır.

Yazarımıza ait tüm yazılar;