Akrep dolunayı

24 Nisan’da Akrep Burcunun 4 derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Dünya işlerindeki sürat ve aksiyon gökyüzünde de var. Tutulmalar, Merkür retrosu, Uranüs/Jüpiter kavuşumu derken şimdi de taşları yerinden oynatacak nitelikte bir dolunay.

Akrep ölümü, derin duyguları, cinselliği, manipülasyonu, ortak paraları, borçları, mirası ve fizik ötesi güçleri temsil eder. Asıl gücü ise içinde hem hayatı hem de ölümü barındıran büyük bir yaratım potansiyeli taşımasından gelir. Bu sebeple en üst versiyon akrep enerjisi kullanımı ruhun şifalanmasına denk gelir. Ancak anın gökyüzü görünümündeki sert açılar yıkımla gelecek büyük bir değişime işaret ediyor gibi.

Akrep dolunayıSabit ve inatçı Akrep enerjisi aktive olduğu zaman ona ayak diremek yerine kabul etmek gerekir. Canımızı acıtacak, bizi yoracak, üzecek ve bize bazı kayıplar yaşatacak birtakım olaylar gelişebilir. Ancak bilmeliyiz ki taşımakta olduğumuz olmazsa olmaz zannettiklerimiz artık bir işe yaramıyor. Biz onlardan vazgeçemediğimiz için de bizim adımıza vazgeçmek zorunda kalacağımız durumlar yaratılıyor.

Deyim yerindeyse bağırsaklarımızı boşaltıyoruz. En derin duygulardan ya da paradan ya da öç almaktan ya da hastalıktan ya da korkularımızdan veya kendi gücümüzden belki de sakladıklarımızdan özgürleşmek üzere ruhsal bir ameliyata hazırlanalım. Duygusal olarak biraz incinip, çokça da güçleneceğimiz deneyimler bizi bekliyor.

Ülkenin başkanı, üst düzey yöneticileri, ünlü sanatçılar, sporcular için zor zamanlar. Hastalık ve kayıp haberleri duyabiliriz. Para, finansal kurumlar, borçlar ve ödemelerle ilgili önemli gelişmeler, bitişler.

Cinsel hastalıklarda, cinsel suçlarda ve intihar vakalarında artış gibi gündemler olabilir. Bu dönemde çocuklarımızı daha çok korumalıyız. Deprem, sel, yeraltıyla ilgili olaylar, kazalar yaşanabilir.

Medikal olarak cinsel organlar ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı dikkatli olunmalı. Zehrin içinde bir panzehir saklı olduğunu hatırlayalım. Şifaya niyet ettim…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir