Güneş Akrep Burcunda

Sistemin efendisi Güneşimiz 22 Kasım’a kadar sürecek Akrep burcu yolculuğuna başladı.

Merkür’ün de Akrep Burcunda geri harekette olduğunu düşünürsek hem zihnimiz hem de kendimizi ifade biçimimiz görünenin ardındaki gerçeği arayan şüpheci bir dedektif gibi davranma eğiliminde olacak. Dolayısıyla geçmişin küflü paslı üstü örtülmüş belki de hiç hatırlamak istemediğimiz pişmanlık duyduğumuz gerçeklerine Akrep Güneşinin ışığı geliyor. Bu Güneşin çalışma prensibi Aslan’da olduğu gibi görünen güzelliklerin altını çizmek için değil, görünmeyen gizemleri yerin üstüne çıkarmak üzere çalışmakta. Gizemler sırlar açığa çıkabilir.

Güneş Akrep Burcunda
Ölüm ve ölüm ötesi konulara ilgi duyabilirsiniz. Merkür’ün Retro hareketi boyunca bu enerjiyi sadece zihinsel düzeyde kendi karanlıklarınızla yüzleşmek için kullanmanız uygun olur. Akrep güneşi 1 ay boyunca hayatta kalma yeteneğinizi, aklınızla sezgilerinizi birleştirme kapasitenizi test edecek.

Derin tutkularla birilerini ele geçirmek üzerine davranmak ya da intikam alarak kişilere haddini bildirmek yaklaşımı akrep enerjisinin en vasat ve en avam düzeyde kullanımıdır. İnsanlar üzerindeki gücünüzü ve kontrol becerinizi daha çok fark edebilirsiniz.

Bunu manipülasyon için değil de onarıcı, iyileştirici bir hekim gibi kullanmaya ne dersiniz? Ama önce kendi içinizdeki zombilerden kurtulmalısınız. Tıpkı alacakaranlık kuşağı gibi ki çok severim ve bu büyüleyici enerjiyi taşıyan tüm akreplerin doğum günlerini kutlarım.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x