Akrep Yeniayı

13 Kasım Pazartesi günü öğle saatlerinde Akrep Burcunun 20 derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor. Akrebin soğuk ve derin, ölümcül ama bir o kadar da dayanıklı enerjisini yakından deneyimleyeceğiz.

Akrep YeniayıKontrol etme konusundaki takıntısı ve ustalığı nedeniyle akrep etkilerini daha çok yöneticiler, devlet adamları ve siyasi aktörler cephesinde seyredeceğiz. Bazı yöneticilerin görevlerinin sonlanması, bazı kurumların işlevsiz hale gelmesi, kapanması, yeni departmanlar, yeni sorumlular atanması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Yönetimler, örgütler ve kurumları zorlayıcı mücadeleli günler bekliyor. Çünkü karşılarında tepkileri kestirilemeyen grup ya da gruplar olabilir. Toplulukları harekete ve isyana sürükleyen durumlar da gözlenebilir. An haritasında çok güçlü ve agresif görünümlerin varlığı sebebiyle önce sakinleşip sonra düşünmek daha sonra da tepki vermeyi seçmek yerinde olur.

Sıralamayı karıştırmak ise öfke patlamaları, kopmalar, sonlanmalar, yaralama ve yaralanmalara yol açabilir. Havayolu ve deniz kazaları, maden kazaları, trafik kazaları, elektrikli aletlerden meydana gelebilecek kazalar, fırtınalar, patlamalar, volkanik patlamalar ve depremler için de gayet güçlü olasılıklar mevcut.

Ülke haritasında ise gençler, çocuklar, kadınlar, sanatçılar, sporcular, borsa, şans oyunları konularında sıkıntılı haberler, süreçler yaşanabilir. Medikal anlamda genital bölgeler ve boyun baş rahatsızlıklarına karşı dikkatli olalım. Bu yeniay her birimiz için ayrı ayrı dayanıklılık testiymiş gibi duruyor. Unutmayalım sakin kalmak önemli. Kendi konforumuz için. Sevgiler…

@yildizsepeti_

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir