Kadersel Düzenler Değişiyor

5 Mayıs 2020 – 18 Ocak 2022

Kul kurar, Kader Gülermiş 🌀

Hava ve Ateş’in, Değişken, Eril Burçları Hayatlarımızı da Değiştirecek.🌙Direnirsek de halimize gülecek…

Kadersel yönlerimizi etkileyen Ay düğümleri, Ikizler – Yay aksına geçiş yapıyor.Merkür ve Jüpiter sahnede başrolde. Anlam arayan ruh ile meraklı ruh birbirlerini ağırlayacaklar. 🌙

Tüm değerlerimizin değişeceği, gelişeceği yeni bir dönem olacak. Daha çok öğreneceğiz, daha çok değişeceğiz ve farkındalıkla daha çok uyumlu olmak zorunda olacağız.

Kadersel Düzenler Değişiyorİkizler doymak bilmeyen bir  merak, öğrenme isteği ve değişkenliği anlatır.Farketmek, olasılıkları keşfetmek ister. Gelişmek geliştirmek farklı bir aşamaya taşımak ister.Kuralları, ayrıcalıkları, sınırları ve sırları yok eder. Akışı sağlamak için dinamizm katar.

Yay, yeryüzüne öğrenmek için gelmiş, yeni şeyler deneyimlemek isteyen, özgürlüğüne de düşkünlüğü ile bilinir. Hayatın manevi boyutuna yolculuktur. Vicdan ve bilinç sahibi olmak, sorgulayarak doğru yolu bulmak, en mükemmeline ulaşmak arzusundadır. Değişimin,hayatın sürekliliği için gerekli olduğunu anlatır.

Hepimiz hayatlarımıza, Güney Ay Düğümü’nden başlarız, Kuzey Ay Düğümü’ne doğru yolculuğumuza devam ederiz.

Güney Ay Düğümü, doğduğumuz andan itibaren, var olan becerilerimiz, yaşam şeklimiz, alışkanlıklarımız ile ilgilidir. Geride bırakmamız,ilerlemek için değiştirmek zorunda olduğumuz zaaflarımızdır.Kuzey Ay Düğümü, gideceğimiz yolun yönüdür. Gelişerek, öğrenerek, sınavlardan geçip dönüşerek, ulaşmaya çalışacağımız yerdir.

Ay düğümleri 18 yılda bir aynı noktasına gelir.

Hayatlarınızda 18 yıl öncesini hatırlayın…Yeniden karşılaşmalar mümkün…Doğum haritalarınızda Merkür ve Jüpiter konularına özen gösterin,o konuları gözden geçirin, eksiklerini tamamlayın,yenilikler katın, geliştirerek değiştirin… 🍀

Yeni deneyimlere, öğrenmeye,empatiye açık olun.

Zira güçlü bir şekilde hayatta kalabilmek için başka şansımız yok…

 

Sevgiyle 🍀

 

Troy Karma Kehanet

Astroloji Akademisi

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir