Dünyanın en iyi şifa yöntemi

Bilinçaltımız ve zihnimiz büyük bir güce sahiptir. Kullandığımız şifa yöntemleri bu gücü kullanmayı  öğrenmemizi sağlayacak sistematik yöntemlerdir. Peki hangi yöntem en iyisidir? Ya da diğer bir deyişle en güçlü şifa yöntemi nedir?

DÜNYANIN EN İYİ ŞİFA YÖNTEMİ

Sonsuz olasılıkların var olduğu bir evrende, her birimiz birer kar tanesi gibi eşsiziz. Hepimiz tekamülümüzün başka seviyelerinde kanat çırpıyoruz. Dolayısıyla ihtiyaçlarımız bambaşka. Ama büyük resme baktığımızda olay hepimizin tekamül etmesi yani frekansını saf sevgi enerjisinin seviyesine taşımasından ibaret. Ancak sistem içerisinde kişinin enerjisi haricinde birçok  başka parametrelerde söz konusu. Kişi bu hayatta kendi üzerinde çalışıp farkındalığını sevgi bilincine taşıyabileceği şeyleri yapmakla yükümlü. Bu dışsal parametreler ise sistemin bize burada bulunma amacımızı hatırlattığı görevlilerdir.

Benim deneyimlerim ve gözlemlerimle elde ettiğim teorim ise: Biz burada atmamız gereken adımları geciktirmediğimiz ya da öğrenmeye direnmediğimiz sürece hayatımız akışta olacak. Yaşadığımız negatiflikler dahi bu içsel huzur halimizde kalıcı ya da büyük bir değişiklik yaratmaz. Yani biz gerekli zamanda, almamız gereken dersi alırsak keyif ve huzur dolu bir yaşam süreriz.

Burada aklınıza azizler, peygamberler neden o kadar acı çektiler sorusu gelebilir. İlk olarak onlar tekamül  yolunda bizlere göre çok üst seviyedeler, kelebekle armut kıyaslamak ne kadar doğru? İkinci olarak da biz onların yaşamlarını kendi beşeri algımızla acı dolu buluyoruz, oysa onlar bambaşka ve daha büyük bir varlığın gerçek anlamda farkında olduklarından bizlerden çok farklı hususlara önem veriyorlar, birçok şeyi bizden çok farklı algılıyorlar.

DÜNYANIN EN İYİ ŞİFA YÖNTEMİ

Kar taneleri de olsak ortak bir noktada buluştuğumuzda dönüşmek için enerjimizi yükseltmemiz gerektiğini görüyoruz. Arındıkça enerjimiz yükselir, enerjimiz yükseldikçe de farkındalığımız artar. Bunun için en iyi yöntem şudur demek doğru değildir. Çünkü farkındalık ve tekamül seviyelerimizdeki farklılık başka yöntemleri gerektirebilir. En başta sorduğumuz soruya yanıt deneyerek bulmamız gerektiğidir. Ben şu anda Kozmik Şifa Enerjisi ile çalışıyorum, hayatımda farklı birçok eğitim ve seans aldım, kendim için en uygun olduğunu düşündüğüm bu yöntemde sabit kaldım. Uzun zamanlar ve emek harcadım. Dönüşümümdeki büyük katkısını gördüm. Bir şeyi denediğinizde devam etme, tekrar gitme isteği duyuyorsanız, zorlu prosesine ya da deneyiminize rağmen, ayaklarınız geri gitse de kalbiniz sizi oraya götürüyorsa sizin için doğru olanla tanıştınız demektir. Bu nedenle pazarlama stratejilerinin ağına düşmeden kendi iç benliğinizle iletişim kurup sorun “bu denediğim yöntem benim ve bütünün en yüksek hayrına olan, yürümem gereken yol mu?”

Ayrıca hayatta hiç bişeye saplanıp kalmamak, en az düzenli olarak emek vermek kadar önemlidir. Arınma sürecinizde ihtiyaçlarınız değiştiğinde, siz değiştiğinizde başka şeyleri değiştirmek, gitmesi gerekeni serbest bırakmak çok önemli.

Sonraki yazımda serbest bırakmanın öneminden bahsedeceğimi.

 

Sevgiyle Kalın

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x