Gökyüzü çığlık çığlığa

Gönül gözlerimiz açıldıkça, her şey daha berrak olacak.
Dayanışma ve birlik bilincimiz yükseldikçe evde kalmaya alışacağız. Zor bir zamandan geçiyoruz, belirsizlikler dönemindeyiz. İdrak, sabır ve sebat bizi aydınlığa götürecek yola ulaştıracaktır.

Gökyüzü çığlık çığlığa

Bir Bilge KişiGökyüzüne bakmak istemeyeceksiniz ” demişti. Söylediği gibi, gökyüzü haritasına bakmak gelmiyor içimden, daha çok evrensel enerji şifa çalışmalarıma yöneldim, akışta olanı minder altına iteledim ama olmuyor, bakınca da yazmadan sizlerle paylaşmadan olmuyor. Yazmak aynı zaman da benim öğrenme yöntemim, öğrendiğimi paylaşmak sizler için.

Bugün 31 Mart ve Mars Kova burcuna giriyor Satürn ile kavuşum yapıyor. Satürn baskılar, sınırlar, evlere kapattı bizleri zaten. Kova burcu toplumsal konular, gruplar, topluluklar ile bağlantılıdır. Kolektif alanı, bütünsel alanı da temsil eder.

Sevgili Satürn, 01 Temmuz’a kadar Kova burcunda seyrine devam ediyor, sonbahar da Retro hareketi başlayacak ve Oğlak burcuna geri dönecek, 2020 yılının sonuna kadar kafalarımıza kürekle vurmaya devam ve işin için de Plüton da olduğu için, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

05 Nisan’da Jüpiter ve Plüton Oğlak burcunda kavuşacaklar.
Bu çok sık olan bir kavuşum değildir.
Mitolojide, Jüpiter gökyüzünün tanrısı Zeus, Plüton yeraltının tanrısı Hades’tir. Gökyüzünün ve yeraltının tanrıları bir araya geliyor.

HIV virüsünün benzer bir kavuşum da ortaya çıktığını okumuştum.
Etkilerini yoğun olarak Nisan ayının ilk iki haftası ve sonrasında yaşayacağız.
Gökyüzündeki bu göstergeler gergin ve kırılma noktalarına işaret ediyor ama aynı zamanda krizleri fırsatlara çevirebilme, dönüştürebilme alanlarımızı da yansıtabilir. Hem güçlü hem gergin kavuşumlar. Olumlu tarafları da var, olumsuz yönleri de maalesef çok.
Nisan ayının sonlarına doğru, toplumsal konularımızda rahatlama beklentilerimiz yükselecek ve belki de bazı olumlu haberler alabileceğiz ancak bu bizi yanıltmasın. Satürn’ün sınırlandırması ile, internet bağlantılarınıza sınır ya da limit gelme ihtimali bile olabilir.
Açıkçası güneşli günlerde temiz havada gezmeyi uzun süre planlamayalım çünkü Mayıs’ta, Güney Ay Düğümü ve Kuzey Ay düğümü burç değiştirerek İkizler ve Yay burcuna geçecekler. Mayıs ayında Venüs ‘de Retro yapacak ve İkizler burcunda.

Bu durum yine, solunum yolları ve ciğerler ile de ilgilidir. Nisan ayı sonlarına doğru acaba Türkiye ‘de bu durum azalıyor mu, kontrol altına alındı mı diye düşünmeye başlayacakken, mayıs ayında bunun böyle olmadığını görebiliriz ya da solunum yollarıyla ilgili nefes alıp vermek ile ilgili bir başka sorunlu konu gündemimize gelebilir.

Dünya ve kolektif alan, çiğnediğimiz yok saydığımız evrensel yasaları ve kendi dengesini kurmak için çalışıyor. Sakin olun, arın akışında kalın… Gelecek de bir gün gelecek 🙂

Sevgiyle

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir