Güneş Balık Burcunda ”Mutlu Yıllar”

Tüm hassasiyetlerimiz ortaya çıkmak için sanki bu zamanı bekler. İnanmak her zamankinden daha önemli hale gelir. Vermek duygusu bizi kendine çeker. Vermenin hazzını bir kere aldığımızda bunu yapmaya devam eder hatta karşılıksız mertebesinde veririz.

Güneş Balık Burcunda ''Mutlu Yıllar''

Ancak, Balık sınırları sevmediğinden ipin ucunu kaçırarak, işi kendini feda etmek noktasına kadar götürebilir. İçindeki yaratıcı enerjiyi farkında olmadan cömertçe dağıtır. En iyi arkadaşları ilham perileridir ve aslında tanrıya açılan kapının kendisi olduğunu fark ettiğinde öyle güzel çiçek açar ki gözlerde bir üzüntü kalplerde bir mesafe kalmaz. Bir Balık burcu dostunuz varsa kendinizi çok ama çok hafif, yerçekimsiz bir ortamda yürüyor gibi hissedersiniz.

Gerçeklerle hayaller arasında sıkışıp kalmış bu insanların detayları atlaması ve zihinlerinin dağınık olması aslında büyük resmin kusursuzluğuna odaklanmış olmalarındandır. Onlar için her şey pürüzsüz, akıcı ve uçucudur. Uçucu demişken kendisine bir iyilik yapmak istiyorsanız evdeki tüm alkollü içecekleri ortadan kaldırınız. Şarabın keyfine inanmadığımız için değil, Kaf Dağının Kaf’ı ile ölü kefeninin Kef’ini ondan ayık kafayla dinleyebilmek için. Çünkü bizim hikayemizin sonunda nasıl olsa gökten 3 elma yerine 3 kadeh düşecek ve biz bu masallar ülkesinin yetenekli çocuklarının doğum gününü kutlayacağız. ‘‘Mutlu yıllar’‘.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir