İkizler burcunda dolunay gerçekleşiyor

8 Aralık sabahı yılın son dolunayı 16 derece İkizler Burcunda gerçekleşiyor. Eğitim, öğretim, iletişim ve her türlü iletişim araçları, satış pazarlama, yayıncılık, kısa yolculuklar, ulaşım araçları, öğrenciler, öğretmenler, gazeteciler, edebiyatçılar, yazarlar, buluşlar, icatlar, anlaşmalar sözleşmeler, kardeşler, yakın akraba ilişkileri hep İkizler Burcu parantezi içerisindedir.

İkizler burcunda dolunay

Konu başlıklarımız her birimizin doğum haritasına göre sadeleşip farklı anlamlar içereceğinden dolunaya taşıdığı enerji düzleminden bakmak daha faydalı olabilir. Mars Retrosunun eşlik ettiği her gökyüzü kombinasyonu tansiyonu yüksek zamanlara işaret eder. Anın haritası evlilikte, iş ortaklıklarında ve yasal davalarda sözlü yazılı mücadeleyi, dilin kemiği olmadığı durumları gösteriyor.

Özellikle eski mevzuların birer sorun olarak karşımıza geleceği bu günlerde duygularımızla aramıza mesafe koyup aklı selim davranmanın önemini vurgulamak isterim. Yavaş yavaş, detayları atlamadan, uzun vadeli ve gerçekçi olarak olaylara yaklaşma becerisini gösterebilenler bu zorlu enerjiden ustalıkla çıkabilirler. İçimizi bir güve gibi kemiren öfkeye teslim olmamak ve dilimize hakim olmak emin olun bu günlerde bize sınıf atlatır. Yavaşlamak, önce dinlemek, sakin ve tarafsız olmak anahtarlarını iyi kullanalım.

Kardeş ve yakın çevreyle ilgili sorunlar, İletişimde aldanışlar, yalan dolan asılsız sözler, dedikodu, dolandırılma, hırsızlık, iletişim araçlarında arızalar, trafik kazaları, kara ve demiryolu problemleri görülebilir. Ülke haritasında ise gizli saklı olayların patlak vereceği, gizemlerin sırların ifşa olacağı haberler duyabiliriz. Hastaneler, hapishaneler, huzurevleri ile ilgili nahoş durumlar oluşabilir. İşçi ve emekçiler, sağlık çalışanları, sendikalar ve özellikle salgın hastalıklar ile ilgili gelişmelere işaret ediyor.

Medikal astrolojiye göre solunum yolu hastalıkları, sinir hastalıkları, eller, kollar ve omuzlar hassas ve dikkat gerektiriyor.

Dolunay epey gergin olsa da Rigel sabit yıldızı umuyorum ki olayları sanatçı duyarlılığıyla ele alıp, mizah yeteneğiyle hafifletir. Sevgilerimle…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x