Narsist; patolojik bir katildir

Neyi öldürür? Hemen açıklayalım;

Kendinize olan güveninizi inancınızı öldürür. Sevdiğiniz herkesi sizin gözünüzde öldürür. Öldürür ki yalnız kalın, öldürür ki sizi tek başına marine edip rahat rahat yiyebilsin. Çevrenizde size destek olan birisi olursa, akıl veren birisi olursa başarılı olursunuz diye korkar, o yüzden sizi yalnızlaştırır. Bütün arkadaşlarınız kötüdür, anneniz babanız ve kardeşleriniz çok berbat insanlardır onları öldürür. Yaşama gücünüzü öldürür, yeteneklerinizi ve başarılarınızı baskılar paranızı pulunuzu, maddi manevi neyiniz varsa elinizden alır ki sadece ona muhtaç olun çünkü kendisi bir tür kraldır. Krala sadece köleler itaat ederler, o şeytan bilir.

Narsist; patolojik bir katildir

Siz daha saf saf düşünürken o gelir kendini acındırarak gerekirse bu uğurda gözyaşı döker, ekmeğinizi önünüzden alır yer. Sağlığınızı öldürür kolunuz kanadınız kırılır iş yerinize aldığınız maaşı küçümser, İşinizi öldürür emeğinize öldürür her ne yapıyorsanız değersizleştirir.

Onunla birlikteyken;

Güzelseniz çirkin, hafif kiloluysanız şişman, değerli bir insansınız değersiz, çekici bir insansınız vasat akıllı bir insanken geri zekalı gibi hissedersiniz. Cinsel hayatınızda orgazm olamıyorsa sorun sizin yeteneksizliğinizdir. Seksi ve çekici değilsiniz onu memnun edemiyorsunuz ve bu işten zerre kadar anlamıyorsunuzdur. Ve şimdi kendi organındaki soruna odaklanmak yerine gidip sizi aldatmak içinde bahanesi hazırdır, bahane şu; seksten anlamıyorsun, cahilsin. Aynı bahane kavga ettikten sonra evden defolup gitmesi ile de benzeşir aslında kavga çıkarır ki rahat rahat evden gitsin orasını burasını gezdirsin. İçi rahat bir şekilde salyalarını sağa sola akıtsın. Genelde narsislerin erkeklerinde erken ve geç boşalma sertleşmememe, kadınlarında ise orgazm olamama sorunları vardır. Siz onun için şişme kadın/erkek gibisinizdir. Meseleye hizmet edin yeter bu durumda arkanızı dönmeniz yeterlidir, yüz yüze sevişemez. Çünkü yüzsüzdür, gözlerini kaçırır, şeytansıdır.

Eğer uçuş takımları havalandıysa muhakkak fişi takıp işini bitirmek ister narsist tipler. Çünkü önemli olan onların işlerinin görülmesidir sen sadece araçsın bu süreçte. Ayna karşısında bugün yine muhteşemim, yine çok güzelim, kahretsin harika görünüyorum diye diye kendilerine dünyanın en değerli eşyalarını kıyafetlerini alırlar ve daha sonra para ne oldu diye sorduğun zaman sen harcıyorsun az harca diye seni suçlarlar, çünkü onların besini suçlamaktır.

Gidip dolabına baktığında onun onlarca ayakkabısı, tişörtü ve elbisesi olduğunu görürsün. Oysa ki sen yani evdeki hizmetçi / köle her şeyden belki 1 tane onların da altı üstü kesinlikle birbirine uymaz. Uyamaz.

Sen kimsin ki kafanı kumdan çıkartıp da onunla yarışacak, çevrene bakacak, kendine özen gösterecek onunla sidik yarıştıracaksın bir köle olarak bunlara hakkın yoktur. Senin görevin itaat etmektir, onun görevi elinden geleni ardına koymamaktır. Senin görevin bu sadist ilişkiyi aşk zannedip, onun önünde el pençe divan durmak, onun görevi de elinde kırbaçla seni kırbaçlamaktır.

Bu şeytan kılıklı yaratık o kadar hırslıdır ki genelde çok başarılı olur. Yüksek mevkilere gelir böylece insanları daha kolay parası ile elinde maymuna çevirir oynatır. Bir sorun olduğunda gözünde yaş eksik olmaz hainin gözü yaşlı olur söylediklerini yapasın diye ağlar hain ve buna sadece köleler kanar. Narsistin size zarar vermesini İstemiyorsanız ve onunla iletişim kurmaya mecbursanız en azından geçici bir süre işiniz görülene kadar narsiste karşı kendinizi acındırın. Çünkü bu silah onunla iletişim silahıdır. “Evet ben zavallı ezik işe yaramaz, boş, tembel yeteneksiz, cahil biriyim deyin yüzüne. “ Senin gibi asil yetenekli çalışkan becerikli başarılı olamadım. Böylece kendi üstünlüğünü daha da detaylandırmış olarak görsün. Bırakın önemli hissetsin cahil, köprüyü geçene kadar “dayı” deyin ölmezsiniz. Onun size edeceği hakaretleri siz onun yanında kendinize edin. Görüyor musun ne kadar büyük bir hata yapmışsın böyle bir insanla birlikte olarak diye de ekleyin. “Senin gibi asil biri nasıl böyle bir hata yapar” diye sorun. Tabii ki sonrasından bıyık altından gülmeyi unutmayın..

Narsistin size verdiklerine sevinmeyin. Emin olun verdiğinden çok daha fazlasını alacaktır. Mesela sağlığınız. Kaybolan yıllarınız ve gençliğinizi alır. Bunlar mı önemli? Yoksa size aldığı pahalı hediyeler mi? Yaptığı şov mu önemli yoksa ilikleriniz mi? Bir kez daha düşünün.

devam edecek… 

İlk yazıyı okumak için; Narsiste Karşı Ayık Ol

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Tali
Yönetici
14 Kasım 2022 20:03

İşin ilginç olan yanı narsistlerin eline düşenlerin çoğu neyin içinde olduğunu fark edemeden ve sevildiğini düşünüp ölüp gidiyor bu hayattan. Narsistler iyi midir acaba Ne dersin Özlem Deliduman

1
0
Would love your thoughts, please comment.x