Oğlak Yeni Ayı

23 Aralık Cuma günü 13.17’de 1 derece Oğlak Burcunda yaşanacak Yeniay ile 2022 yılını kapatıyor olacağız. Burçların ilk dereceleri o burcun özelliklerinin henüz olgunlaşmamış, uygulamaya geçmekten çok fikir düzeyinde olduklarını gösterir.

Oğlak Yeni Ayı

Bu Yeniay da bazı defterleri kapatarak belki de biraz yabancısı olduğumuz mecralarda yeni başlangıçlar yapma enerjisi taşıyor. Hayatın tüm parametrelerine mesafeli yaklaşan Oğlak Burcu etkisiyle biraz karamsar, çokça ciddi, aşırı gerçekçi, kasvetli ve muhafazakar olma enerjilerini deneyimleyeceğiz.

Belki de yeni yıl ile birlikte yeni bir bakış açısı kazanmak, iş ve kariyer olarak yeni yaşam planları yapmak isteyebiliriz. Gökyüzündeki toprak elementinin yoğunluğu bizi elimizdekilere sahip çıkıp geleceğe yatırım yapmak konusunda zorlayabilir. Spiculum Sabit Yıldızı üzerinde gerçekleşecek olan bu Yeniay daha çok siyasi olaylarla kendini gösterebilir. Göz rahatsızlıklarında artış görülebilir.

Henüz Koç Burcuna geçmiş olan Jüpiter kontağı liderlerin, üst düzey yöneticilerin kibirli davranışlarına, ego savaşlarına sebep olabilir. Özellikle kullanılan sert üslup topluluklarda tepkili hareketlere neden olabilir ve sesleri yükseltebilir. Din ve tarikatlar, üniversiteler, sosyal medya, yasama yürütme yargı, mülteciler, uluslararası anlaşmalar ve dış ticaret gümrük ve hava yollarıyla ilgili önemli kararlar alınabilir. Bu karar ve duyurular sonrasında finansal açıdan sürpriz bir hareketlilik izlenebilir.

İlişkiler açısından sevgi duygusunun romantizmden uzak ve sözcüklere dökülemediğini söyleyebiliriz. Aşkın en endişeli hali olan Oğlak, duygularını planlamayı bırakıp akışa teslim olduğunda ancak bir miktar rahatlayabilecek. Yoğun olarak hissedeceğimiz çalışma ve öz disiplin enerjisi bizlere yılın son yeniayında herşeye yeni bir çerçeveden bakma, akıllıca riskler alarak yeniden değerlendirme şansı sunuyor. Bu yolda sabırla ve azimle ilerleyebilirsek kendimiz ve kariyerimiz için daha iyi bir gelecek inşa edebileceğiz. Sevgiler.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat Tali
Yönetici
22 Aralık 2022 12:56

Ne gezegenler rahat duruyor ne de insanlar. Bu kodlara bir yerde virüs bulaşmış sanırım, onu bulup temizleyince, hepimiz kurtulacağız döngülerden, retrolardan, haritalara serpiştirilen acılardan. Haydi bakalım, hayatın şerefine diyelim öyleyse…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x