Radar / Mars İkizler Burcu’nda

Enerjimizi dış dünyaya aktarmamızı sağlayan içsel gücümüz olan Mars İkizler Burcu’nun değişken havasına geçiş yaptı. Oldukça uzun sürecek olan bu süreç hayatımızın bazı alanlarının aniden hızlanarak sosyal ilişkiler yoluyla yeni başlangıçların (Mars Koç Burcu’nu yönetir Koç Burcu’nun cesaret ateşi ikizler’in havasına destekleyici açı yapar) değişim ve dönüşüm döngüsüne gireceğini haber veriyor.

Radar / Mars İkizler Burcu’nda

İletişim ve ilişkiler hayatımızın birden hızlanması, çok fazla seçenek karşısında kararsız kalmak, yüzeysel düşünüp tepki vermek, her türlü işlerimizin artıp hızlanması, aşırı sinirsel ve düşünsel aktivite, öfke, kavga isteği, düşüncelere yetişememe ya da sürekli farklı bakış açılarını yakalama, aşırı merak, aşırı hızlı tepki verme, düşünmeden adım atma, aşırı hızlı başlangıçlar gibi gölge yönlerine düşüp radara takılabiliriz.

Bu sürecin diğer tarafına bakarsak; yeni ilişkiler yoluyla hayatımızda açılacak olan yeni kapılar, yeni tanışmalar, yeni olan şeylerle farkındalık kazanmak, içsel olarak eğitim isteği, öğrenmek istediğimiz şeylere yönelmek, kendimize yeni entellektüel kapasiteler kazandırmak için değerlendirilmesi gereken kıymetli bir süreç.

İkizler enerjisi çok net ve keskin bir karaker barınmaz. İkizler iletişim ağını kurar, aktarır, taşır tıpkı hava gibi. Tren raylarından tutun da iki karayı birbirine bağlayan köprüler, taşımacılık, yayıncılık, sinir ağımız, düşüncelerimiz ezoterik anlamda da Namı-diğer Hermes’tir. İlahi olandan bilgi taşır aşağıya indirir anlaşılmasını sağlar. Bu ağı nasıl değerlendirmek istediğimiz bizim kişisel tercihlerimize (Güneş-Venüs-Merkür-Ay-Mars) burcumuzun özelliklerine göre belirleriz. Bu yüzden bu süreçte en dikkat edilmesi gereken konu ‘karar verirken’ sadece yüzeysel nedenler ve maddesel olanlarla karar vermemektir. Sadece imgelem, muhayyile, duyusal, duygusal gibi hislere yönelik izlemimlerle karar vermek yerine daha kavramsal geniş açıdan daha etik bir değerlendirme yapmak çok daha faydalı olur. Çünkü Merkür Terazi olmak üzere diğer burçlara ilerlediği zaman verdiğimiz yüzeysel ve hızlı kararların neticeleri hoşumuza gitmeyebilir.

Bununla beraber yaşadığımız ortamda hızlı bir enerji ilerleyişi olacağı için fazla performans gösterme, içsel olarak daha enerjik olmak bundan dolayı sakarlıklara açık olma, dikkat kaybı, odaklanamama, trafik kazaları vs vs gibi konulara karşı dikkatli ve farkındalıklı olmakta fayda var.

Bu transit Türkiye’nin 12. evinde olacağı için gizli kapaklı kapıların aralarından ortaya çıkan duygusal ilişkilerdeki skandal olabilecek durumlar açığa çıkabilir.

Bütün değişkenler; İkizler, Başak, Yay ve Balık bu transitten önemli gelişmeler alacakken ve en çok dikkat etmesi gereken grupken,

Ateş Grubu olan Koç, Aslan, Yay ve Hava Grupları İkizler, Terazi, Kova olmak üzere olumlu etkiler ve ilişkiler yardımıyla yeni dönüşüm ve oluşma döngüsüne girebilirler.

Haritamızda İkizler enerjisi hangi evinizi yönetiyorsa o evin konuları hayatımızda daha ön planda-gündemde olacaktır.

Hepimize hayrlar getirmesini dilerim

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x