Sibel Oltulu
Sibel Oltulu

1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olan Sibel Oltulu, profesyonel yaşamına bankacılık sektöründe başladı. Astrolojiye olan ilgisi önünde bambaşka bir yol açtı ve 2000’li yılların başında hem astroloji öğrenmeye hem de Amerikalı astrolog Susan Miller’ın aylık burç yorumlarını Türkçe’ye çevirmeye başladı.

2010 yılından itibaren blogunda yazdığı yazılardan bazıları Derki ve The Wise’de Türkçe ve İngilizce olarak yayınlandı; The Wise için çeviriler yaptı. Astroart Astroloji okulu mezunu olan Sibel Oltulu Astroloji Okulu Yayınları’ndan 2013 Şubat ayında çıkan Burçlar Hakkında Her Şey kitabının da 12 yazarından biri.

Çeşitli astroloji atölyelerinin yanısıra meditasyon çalışmalarına ve Reiki derslerine de katıldı. Son olarak Kozmik Enerji Terapistliği sertifikası aldı.

Okumayı, yazı yazmayı, yaşamın gizemini keşfetmeyi, ruhsal çalışmaları ve özetle “Yuvaya Yolculuk”a çıkaran tüm yolları benimsiyor ve o yolda yürürken kendisine eşlik eden tüm yol arkadaşlarına şükran duyuyor.

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Sibel Oltulu