Yengeç Dolunayı

27 Aralık gecesi Yengeç Burcunun 4 derecesinde meydana gelecek dolunay ile 2023 yılını kapatıyoruz. Oldukça yoğun duygusallık barındıran bu görünüm ev, aile, yuva, annemiz, beslenme, güvenlik ve vatanseverlik konularını öne çıkarıyor.

Yengeç DolunayıÜlkemizin natal haritasıyla direkt temasta olan bir dolunay bu, bu sebeple çok daha fazla etki altında olduğumuzu söylemeliyim. Ülkenin liderini ve meclisi gösteren alanlara iyicil bir etki yapan enerjiler hakim dolayısıyla halkın yönetim kadrosuna destek verdiğini söyleyebiliriz. Yanı sıra toprakların güvenliği, terör, barınma krizi, gıda krizi, halk sağlığı, maden ve yer sarsıntıları gibi afetler ve muhalefetin karışması, kızışması şeklinde haberler başlıkları görebiliriz.

Yengeç dolunayı Tejat Pasterior isimli bir Sabit yıldızın üzerinde gerçekleşecek. Bu yıldız ”Halka hitap etme gücüyle popüler olmak ancak bunun vicdansız amaçlarla kötüye kullanılması riski” enerjilerini aktifleştiriyor. Bu arada dizlere de dikkat etmek gerek. Dolunay sırasında aktif olan diğer enerjiler ise tuzağa düşme, dolandırılma, hırsızlık, yalan, trafik kazası, deniz kazası, ilaç ve uyuşturucuların zarar vermesi, su ve sudan gelebilecek tehlikeler, kafa karışıklığı ve bağışıklık sisteminin zayıflaması şeklinde sayılabilir.

İlişkiler ve finans konularında ise inişli çıkışlı durumlar yaşanabilir. Özellikle İlişkilerde krizleri atlatmanın yolu affetmekten geçiyor. Dolunayın Jüpiter’e ve Satürn’e güzel bir açısı bulunuyor. İçinde yaşadığımız sis perdesini yırtabilirsek ki bu baya bir çaba gerektiriyor (Satürn) Sonrasında da gerçeğin ve adaletin (Jüpiter) yanında olduğumuzda en derin korkularımızdan kurtulma ve güvende olma (Yengeç) şansını yakalayabileceğiz.

Umarım Yengeç’in anne şefkati kalplerimize dokunur da yeni yıla pamuk gibi gireriz.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x