Ali Karakuş ile Bahar İnzivası

İnziva, insanın uygun koşullarda – sessiz, doğal bir ortamda – yönünü kendi içine döndüğü, kendi içinde hiç farkında olmadan olup bitmekte olanları fark etme ve dönüştürme fırsatı bulduğu özel bir çalışmadır. Bu çalışmalarda bedenin gerilimlerini ve kronikleşmiş duygusal yükleri fark etmeyi ve bırakmayı deneyimleyebilirsiniz. Zihninizin biraz daha berraklaştığını, sakinleştiğini ve ortaya çıkan kolektif enerji alanında kalbin sesinin daha duyulabilir olduğunu ve hatta bazı derin iç görüler edindiğinizi görebilirsiniz. Enerjinizin artışına ve kalbinizin huzur buluşuna şahitlik edebilirsiniz. Ama zihni çok karışmış, duygusal meseleleri yoğun olarak yaşayan ve fiziksel olarak çokça yıpranmış biriyseniz bir inziva çalışmasının sizi çokça zorlaması ve çalışmayı bırakıp bir an evvel cehenneminize dönme arzusu duymanız kaçınılmazdır. Cehenneminize kaçmayın. Çalışmaya gelin ve eğer geldiyseniz çalışmada kalın. Kendinize biraz daha yakınlaşın.

İnzivanın içinde kalın ve inzivada içinizde kalın.

Ali Karakuş

DETAYLAR:

KONAKLAMA

17 – 23 Mayıs 2019 tarihleri arasında, 6 Gece 7 gün tam pansiyon konaklıyoruz. İstanbul’a bir jeton mesafesinde, Büyükada’da 48 dönüm çam ormanı içinde Büyükada Ada Kartal Otel’de buluşuyoruz. http://adakartalhotel.com/

İsteyenler sadece hafta sonu 17 – 19 Mayıs 2019 tarihlerinde (2 Gece 3 gün tam pansiyon) konaklamalı programımıza da katılabiliyor.

Ali Karakuş ile Bahar İnzivası

FİYAT VE ÖDEME BİLGİSİ

17 – 23 Mayıs 2019 (6 gece 7 gün) kişi başı ücret: 2350 TL

17 – 19 Mayıs 2019 (dileyenler için – 2 gece 3 gün) kişi başı ücret: 1000 TL

 

Fiyata Dahil Olanlar;

6 gece 7 gün (ya da 2 gece 3 gün) İki kişilik odalarda tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği); günde iki kez çay ikramı, son günün öğle yemeği ve birlikte gerçekleştirilecek tüm çalışmalar fiyata dahildir. Ulaşım ve otelde kahve, gazlı içecekler, alkol, ekstradır.

Not: Ödemelerin program öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

 

ÖDEME

Program ücretinin program öncesinde aşağıdaki Ali Karakuş Enpara.com hesabına, banka havalesi ile yapılmasını rica ediyoruz.

 IBAN NO.  TR69 0011 1000 0000 0076 3129 49

 

 ULAŞIM

Adakartal Otel, Büyükada’nın merkezine 4 km mesafede ve fayton ile ulaşım sağlanmakta. Otelin kendi iskelesi olduğundan direk -10 kişilik -deniz taksilerle ulaşım tercih edilebilir. Hep birlikte buluşup ulaşımı sağlayabiliriz.

DENİZ TAKSİ: 0555 354 38 07

 

İNZİVA SÜRECİ

17 Mayıs tarihinde öğle yemeği öncesinde (saat 12:00’da) buluşup ilk meditasyonumuzu yapıyoruz. Ardından öğle yemeği ile programımız sürüyor!

İnzivanın bitişi saat 17:00’da olacak. Odaları uygun bir zamanda iade edip otelden yararlanabiliyoruz. (Oda çıkış saati bilgisini size orada vereceğiz)

İnzivada bizleri bol meditasyon, doğada yürüyüş, yoga, qigong ve nefes egzersizleri, sohbetler ve içinde hediyesini barındıran uygulamalar bekliyor olacak. Bir de tabi akışa izin verdiğimiz ölçüde, nasibimizde her ne varsa…

Not: Rahat kıyafetler, yürüyüş ayakkabısı, şal; dilerseniz meditasyon minderi, yoga matı ve cesareti olanlara da mayolarını yanlarına almalarını tavsiye ediyoruz.

 

Hepinizi heyecanla bekliyoruz!

Sevgilerimle,

 

Zeynigül Karakuş

0541 437 40 74
Zeynigul.k@gmail.com

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir