Çiçek özleri frekansları (Quintessence)

Çiçeklerin uçucu yağları titreşimleri megahertz (MHz) olarak ölçülür. Saniyede bir milyon kez döngü yapar, ki bu elektrik hızından da fazladır. Aydınlanma, şifa ya da meditasyon çalışmalarında titreşimlerimizi artırmak için Çiçek kokulardan faydalanabiliriz. Kök, sap ya da yapraklardan söz etmiyorum, Bitkinin en yüksek tezahürü olan Çiçek şifa annelerden söz ediyorum elbette.

Çiçek özleri frekansları

5000 Yıllık kadim Çin Tıbbının tarihçesinde titreşim her insana ve şahsına münhasırdır. Sizin frekansınız duygu durumunuzla, zihin berraklığınız ve bedensel sağlığınız ile iç içe geçmiştir. Çakra ve Meridyen (Nadi kanalları)enerji alanlarına bağlı olarak her organımızın eterik bedenin titreşimleri ile belli bir frekans yaydıklarını artık yeni öğrenmiyoruz.

Modern bilim artık insanların ve gıdaların biyo-frekanslarını ölçebiliyor. Bruce Tainio ve Gary Young adlı iki bilim insanı bunu gerçekleştiren bir alet icat ettiler ve bu sayede hastalıklarla frekanslar arasındaki bağlantıyı kurmayı başardılar. Bugün SCİO (bu cihaz kuantum biofeedback yöntemi ile hazırlanmış yapay zekadır. ) gibi bu frekansları ölçebilen ve ilgili şifa kanalını size önerebilecek yapay zeka makineleri var.

Peki bizler nasıl titreşiyoruz?

Sağlıklı insan beyni: 71-90 MHz
Sağlıklı insan bedeni: 62-68 MHz
Gribal durumlarda : 58 MHz
Mantar enfeksiyonu: 55 MHz
Kanser: 42 MHz
Ölüm döşeği: 25 MHz
İşlenmiş market gıdası: 0 MHz
Taze ürün: 10-15 MHz
Kurutulmuş bitkisel gıda: 12-22 MHz
Taze bitkiler: 20-27 MHz
Tedavi edici esanslar/bitkisel yağlar:/Homeopatik kullanımlar :52-320 MHz

Bütün Çiçek uçucu yağları aynı titreşim gücüne sahip değildir. Tedavi edici güce sahip en fazla titreşime sahip olan yağ 320 Mhz olarak ölçülmüştür. Yani saniyede 320 milyon döngü! Frekanslar 3 sahada incelenebilir:

1. Düşük frekanslı yağlar ve özler – fiziksel sorunlar ve denge
2. Orta frekanslı yağlar ve özler –duygusal değişim ve denge
3. Yüksek frekanslı yağlar ve özler – ruhani gelişim ve farkındalık.

Çiçek terapi sisteminde tüm bu uçucu yağları ve homeopatik yöntemle suyun hafızasına aktarılan çiçek enerjitikleri ile farkındalıkla kullanırız. Her gün aynı frekansı, dile alınan damlalarla pekiştiririz. (Homeopatik kullanım)Düzenli bedensel bakım yağları ise yine ilgili çakra alanının frekansına göre hazırlanır. Kalp çakrasının blokajlarını temizlemek, ruha nefes aldırmak için ilgili çiçekle çalışılır.

Ya çiçeklerin frekansları ?

Gül: 320 MHz
Lotus : 320 MHz
Jasmin : 255 MHz
Orman Gülü : 260 MHz
Günlük/Buhur: 147 MHz
Lavanta: 118 MHz
Sarı papatya: 105 MHz
Melisa: 102 MHz
Ardıç: 98 MHz
Turunçgiller: 91 MHz
Melek otu: 85 MHz
Nane: 78 MHz
Fesleğen: 52 MHz

Kullanacağınız tüm uçucu yağlar hakkında derin bir bilgiye sahip olunmadan eyleme geçilmemelidir zira özler mutlaka doğru oranda seyreltilmeli ve kullanım dozları bir uzman tarafından hazırlanmalıdır. Terapötik olarak kullanacağımız yağın ne kadar saf olduğu da bir o kadar önemlidir. İçeriğinde paraben, silikon gibi bazı raf ömrü uzatıcı kimyasallar asla olmamalıdır.

Çiçeklerin şifası üzerinizde olsun. . .

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

2 Yorum

  1. ZEYNEP BOSTANCI

    bu frekanslar için referansları nereden aldınız ve bilimsel doğruluğu kabul edilmiş makaleleri yayınlanmış mıdır?
    frekansların nasıl ve ne ile ölçüldüğünü araştırdığımda net bir cevap bulamadım. sizin yayınladığınız ölçümlerin gerçek kabul edilmesini sağlayacak kanıtlara ihtiyaç duyduk. bilgi veriniz lütfen

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir