Egoskop – Hayatını değiştirecek bir öğreti…

Cüneyt Çubukçu ile zihninin ve varlığının derinliklerine doğru sıradışı bir yolculuğa davetlisin…

EGOSKOP, farkındalığını özgürleştirecek, bilgi ve bakış açısı zenginliği kazandıracak,  bakmayı unuttuğun yerlerdeki sahibi olduğun hazineleri keşfettirecek, düşündürücü ve sorgulatıcı bir öğreti…

​Özgürleştirici, dönüştürücü ve eğlenceli bir yolculuk…

​Sonsuz özgürlüğe, koşulsuz mutluluğa ve gerçek sevgiye açılan bir kapı.

Sana doğru, ama senden uzağa açılan bir kapı…

EGOSKOP, varoluşun ve varlığının temellerini arayan, kendisini bulma yolculuğuna çıkmış veya çıkmak isteyen tüm insanlara açık bir sonsuz gelişim platformudur.

​​İlk seminer, EGOSKOP felsefesini ve öğretisini inşa edeceğimiz tam gün süren EGO‘nun son Yolculuğu” isimli seminerimizdir. Bu seminere katılanlar, seminer sonrası günlük hayatlarında uygulayacakları kısa egzersizler de öğrenecekler ve arzu ederlerse ikinci seminere katılmadan önce bu egzersizleri en az 30 gün uygulayarak ikinci aşamaya hazır olacaklardır. 2. aşama “Bilincin Uyanışı” adındaki seminerimizdir. Aynı şekilde arzu eden katılımcılarımız yine en az 30 gün süre ile günlük egzersizlerini sürdürerek üçüncü ve son aşamaya hazırlanacaklardır. “Sen O’sun” adındaki bu son seminerimizi de tamamladıklarında, katılımcılarımız artık EGOSKOP öğretisini hayatlarına almış, kullanmakta ve kendilerine doğru çıktıkları bu yolculukta yol almaya başlamış olacaklardır.

Bu yolculuğun sonu ya da sınırları henüz bulunamamıştır…

​EGOSKOP; öğretisi, bilgisi, metodları, araçları ve sürekliliği ile, bu cesur yolculuğa çıkmış tüm katılımcıların hayatları boyunca yanlarında olmaya devam edecektir. Katılabilecekleri yeni ve farklı EGOSKOP buluşmaları ile, EGOSKOP onlara bu yolculuklarında eşlik etmeye devam edecektir.

EGOSKOP seminerlerini tamamlayan ve öğretiyi günlük hayatlarında kullanmaya başlayan tüm katılımcılarımız, oldukları asıl varlığın sonsuzluğunu ve özgürlüğünü her gün daha fazla hissederek, mucizeden çok daha fazla keyif alarak yaşayacaklar, ve hayatları artık asla eskisi gibi olmayacaktır…

Egoskop - Egonun Son Yolculuğu

EGOSKOP I. Seminer  / EGO’nun Son Yolculuğu

12 Şubat 2017 Pazar 10:00-17:00 Taksim Bo Sahne

​EGOSKOP Seminerlerinin ilki ve öğretinin temellerinin atıldığı en önemli adımdır. EGOSKOP yolculuğu, bu seminer ile başlar. Bu semineri tamamlayan katılımcılarımız kendileri ile özdeşleştirdikleri ve ilişkilendirdikleri birçok değer, kavram ve duygu ile ego’ları arasındaki ilişkilerin şifrelerini çözmeye başlayacak, zihinlerindeki bilmecenin ilk anahtarlarıyla tanışacaklardır.​​


EGOSKOP II. Seminer / Bilincin Uyanışı

İlk semineri tamamlayan ve en az 30 gün süreyle günlük farkındalık egzersizlerini sürdüren katılımcılarımız, bu seminerimizde büyük sürprizler yaşayacaklardır. İçlerindeki asıl varlık ile buluşacakları bu seminerde, katılımcılar kendi EGOSKOP’ları ile de tanışacak ve artık hayatlarına yön verebilecekleri müthiş bir araca sahip olacaklardır.


EGOSKOP III. Seminer / Sen O’sun

EGOSKOP Seminerlerinin sonuncusu ve en önemli buluşmasıdır. Bu buluşma sonrasında katılımcılarımız EGOSKOP öğretisini hayatlarına almaya hazır olacaklardır. Bu seminerde, katılımcılarımız meditatif EGOSKOP uygulamaları aracılığı ile  sahip oldukları potansiyeli idrak edecekleri ve varlıklarının sonsuzluğuyla tanışacakları özel deneyimler yaşayacaklardır. Dualite ve teklik arasındaki bağı anlayacak olan katılımcılarımızın değişim ve dönüşüm yolculuğu, eğer gerçekten isterlerse başlamış olacaktır.


EGOSKOP / Sonsuz Sorular

​​Sonsuz sorular buluşması, 3 EGOSKOP seminerini tamamlayan tüm katılımcılarımıza açıktır. Her buluşma birbirinden farklı ve özgündür.EGOSKOP ile tanışmış ve hayatlarında EGOSKOP öğretisi ile yol almayı seçmiş tüm katılımcılarımıza her zaman yeni şeyler keşfedebilecekleri bir platform olarak sürekli bir kılavuz ve destektir. Katılımcıların, başta EGOSKOP öğretisi olmak üzere, varoluş, bilinç, farkındalık ve non dual gerçekler hakkında soracakları sınırsız sorulardan ve bu sorulara Cüneyt Çubukçu tarafından verilecek cevaplar ve bu cevaplar ekseninde aktarılacak farklı bilgilerden oluşur. Katılımcıların birbirleri ile de fikir paylaşımlarının oluşabildiği, özgür, sınırsız sorgulama ve keşif platformlarıdır.


Cüneyt Çubukçu kimdir?

EGOSKOP öğretisinin yaratıcısı, yönetim danışmanı, yaşam koçu ve eğitmen Cüneyt Çubukçu, 1968 yılında Samsun’da doğmuştur. Fenerbahçe Nurettin Teksan İlkokulu, Kadıköy Anadolu Lisesi ve ardından Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirerek eğitim hayatını tamamlamıştır.

​1991’de başlayan profesyonel kariyer yolculuğunda, önceleri yazılım ve teknoloji, daha sonra da yönetim ve liderlik alanlarında birçok firma ve kültürle birlikte çalışma ve projeler yürütme imkanı olmuştur.

​Yaratmayı ve yapılmamışı ortaya çıkartmayı kendine felsefe edinen Cüneyt Çubukçu Türkiye’de ve dünyada ilk defa uygulanan birçok teknolojinin yaratılış süreçlerinde liderlik etmiştir. Temsil ettiği kurumlar adına, satış, pazarlama ve pazar araştırma saha otomasyonlarındaki ilklerin, ilk yerli çağrı merkezinin, ilk yerli ERP uygulamasının, Internet üzerinde güvenli olarak çalışabilen ilk global bankalararası para işlemleri yazılımının tasarımlarını, kuruluşlarını ve pazarlamalarını üstlenmiştir. Internet’in Türkiye’deki penetrasyonun arttırılmasında, yerli teknoloji şirketlerinin global markalar arasında güçlenmesinde ve kamu kurumlarında gerçekleşen birçok teknoloji atılımında önemli roller üstlenmiştir.

​Yönetim ve liderlik yolculuğunda, Procter & Gamble, Dow Jones ve Hewlett Packard şirketlerinde proje ve iş geliştirme yöneticisi olarak, Novell ve Intel Türkiye ofislerinde de genel müdür olarak çok uluslu organizasyonlara liderlik etmiş, birçok yerli ve uluslararası proje yönetmiştir.

​Bu dönemde, hem teknoloji hem de yönetim ve liderlik alanlarında birçok farklı sertifikasyon ve eğitim programı tamamlamış, birçok eğitimcinin eğitimi sertifikası almıştır. Yine bu dönemde hem yerli hem de uluslararası platformlarda ödüller kazanmıştır.

​2001 yılında Türkiye’yi etkileyen ekonomik kriz sırasında, kariyer ve ilgi rotasını çok farklı ve daha önce oldukça ihmal ettiğini farkettiği bir alana; kendini, insanı ve insanları anlamaya yöneltmiştir. Mutlak gerçeği, varoluşu ve varlığın kaynağını aradığı, insanlara ve kendine doğru olan bir arayış yolculuğuna çıkmış, bu yolculukta dünyanın birçok ülkesini dolaşarak insan ırkları, farklı kültürler, yaşam biçimleri ve inançlar üzerine çalışmalar yapmıştır.  Bilinç, farkındalık, zihin, ego ve benlik kavramlarının derinliklerini araştırmış, meditatif uygulamalar ve enerji çalışmalarıyla, bilincinin derinliklerine doğru daha önce hiç farkında olmadığı kapılar keşfetmiş, birçok uyanış ve farkındalık artışı yaşamıştır.

​Hayatını varoluşun sırlarına ve insana olan merakına adadığı bu son 15 yıllık dönemde, yurtiçi ve yurtdışında 20.000’den fazla kurumsal çalışana insanın sahip olduğu özgürlük, sonsuz hayal kurma, yaratma ve değiştirme güçleri ile yapabileceklerini  paylaştığı eğitimler vermiş, yüzü aşkın profesyonel yönetici ile koçluk çalışmaları gerçekleştirmiş ve yüzlerce kişiyle bireysel farkındalık ve yaşam koçluğu çalışmaları yürütmüştür. Aynı dönemde lansman, konferans ve zirvelerde konuşmalar yapmıştır.

​Cüneyt Çubukçu, kurucusu olduğu Pulse Academy Danışmanlık, Eğitim ve Koçluk merkezi bünyesinde, insan ve sonsuz potansiyeli, farkındalık, bilinç ve yaratıcılık platformlarında farklı bakış açıları ve metodlar sunduğu eğitim, koçluk ve seminer çalışmaları yürütmektedir. Liderlik, Yönetim, Organizasyonel Gelişim, Kurumsallaşma, Değişim Yönetimi, Organizasyon Koçluğu, Bireysel Koçluk ve  Kişisel Gelişim uzmanlık alanları arasındadır.

​Gerçek bir deniz aşığı olan Cüneyt Çubukçu’nun 30,000 deniz milini aşkın açık deniz seyir ve yelken tecrübesi vardır. Wind surf, scuba dalış, kayak, motosiklet, fotoğrafçılık, uzaktan kumandalı model uçaklar ve şarkı söylemek en sevdiği hobileri arasındadır.

EGOSKOP öğretisi ise, 48 yıllık hayatında sahip olduğu imkanlar, deneyimler ve insanlar ile yaptığı çalışmalar sayesinde keşfettiklerini ve geliştirdiği metodları insanlarla paylaşmak, onlara ulaştırmak ve onların hayatlarını da olumlu yönde farklılaştırmak arzusu ve heyecanının eseridir. EGOSKOP, kendine açık ve samimi davranmayı başarabilecek tüm insanlara iyi gelecek, huzurlu, mutlu, farkında, üretken, cesur, özgür ve hayatlarının kontrolünü ele almış olarak yaşamalarını sağlayacak benzersiz bir öğretidir. Kişinin varlığı ve potansiyeli ile buluşmasını sağlayacak sonsuz bir keşif yolculuğudur.

 

Etkinlik Yeri        : Taksim BO Sahne
Etkinlik Zamanı  : 12 Şubat 2017 Saat : 10:00 – 17:00

Detaylar için          : www.egoskop.org

Benzer yazılar

3 Yorum

  1. asligulumser

    Öncelikle güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Egoskop gerçekten tamamen insana, insanlığa ve sonsuz potansiyelimize adanmış bir öğretidir. Egoskop I – Egonun Son yolculuğu seminerimiz 12 Şubat Pazar günü 10:00-17:00 saatleri arasında Taksim BO Sahne’de gerçekleşecektir. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir