Oğlak Yeniayı

11 Ocak Perşembe günü Oğlak Burcunun 20 derecesinde bir yeniay meydana geliyor. Aynı zamanda yılın ilk yeniayı bu. Olaylara Oğlak Burcu perspektifinden bakacağımız için hayatı fazlasıyla ciddiye alacağımız bir zaman. Öncelikle planlı programlı sağlam bir kariyer ajandası oluşturmak isteyeceğiz. İleride kendimizi mesleki anlamda nerede görmek istiyoruz sorusuna cevap arayacağız.

Oğlak Yeniayı

Gerçekçi olmak, sürdürülebilir işlere imza atmak için elimizi taşın altına koyacağız. Hedefe tam odaklı bir şekilde disiplinle, çabayla, sabırla çalışmaya hazır olacağız. Oğlak enerjisi gelecek odaklı bir enerjidir. Şu anda gökyüzünde bir Oğlak stelyumu oluşmuş durumda birkaç gün sonra Merkür’ün de katılımıyla birlikte iliklerimize kadar bu enerjiyi hissedeceğiz.

İyi bir gelecek inşa etmek konusuna bir hayli yoğunlaşacağız. Yapılacak her türlü girişimin sağlam ve uzun vadeli olabilmesi için ter dökeceğiz. İş, kariyer, kurumlar, yöneticiler ve devletle ilgili her türlü işle uğraşmak durumunda kalabiliriz. Farklı bir mesleki yaklaşım, girişim ya da teknolojik bir yenilik içeren fikirler bu dönemde çok rağbet görür.

İşimizi şansa bırakmamak için sürekli planlama ve kontrol etme ihtiyacı duyabiliriz. Bu durum bizi kısmen karamsarlığa ve endişeye de düşürebilir. Yeniayın en önemli enerjilerinden biri iletişimde, alışverişte ve anlaşma sözleşme gerektiren işlerde kaygan bir zemin olması.

Yalan, dolandırılma gibi tuzaklara çok dikkat etmek gerekiyor. Ülke haritasına göre uluslararası anlaşmalar, siyaset, eğitim, adalet ve anayasa gibi konuların daha çok gündemde olmasını bekleyebiliriz. İskelet sistemi, kemikler, dişler ve cildimize bu günlerde her zaman olduğundan daha iyi davranmalıyız. Sevgiler…

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir