31 Ocak 2018 Aslan Burcunda Ay Tutulması

31 Ocak 2018, Merkür günü, 15.26’da bir Ay Tutulması gerçekleşiyor. 11o Aslan’daki bu tutulma, ailevi, duygusal ve finansal konularda bir tamamlanma, farkındalık geliştirme zamanında olduğumuzu gösteriyor.

Doğu ufkunda yükselen Yengeç, özellikle ev, aile ve yerleşimle ilgili konuların, sağlık ve finans açısından öne çıkacağı bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor. Yani bu konulara parasal meseleler ortaya çıkabilir. Ebeveynler ile ilgilenmek, evle ilgili ödemelerin ve değişikliklerin olması, ailedeki kişilere duygusal destek vermek gerekebilir.

Castor, yaratıcılığımız sayesinde, hayatımızdaki zorlukları aşabileceğimizi gösteriyor. Bu bir Ay tutulması olduğu için duyguları ifade etmek, sağlık kazanmak için şart. Duygusal hazinemizden yararlanmak ve kendimizi ifade etmek, içinde bulunduğumuz süreçte, önemli bir motivasyon kaynağı olabilir. Sanat yapmak, yemek yapmak, evi dekore etmek için verimli bir dönem. Aileyi ya da sevdiklerimizi bir araya getiren sofralar kurmak, evde etkinlikler düzenlemek için değerlendirebiliriz.

31 Ocak 2018 Aslan Burcunda Ay Tutulması

Aslan tutulmaları serisi yavaş yavaş tamamlanıyor; Bu dönem ortaya çıkan konu ve işlerin Ağustos 2018’de sonuç vereceğini – sabitlik kazanacağını düşünebiliriz. Önümüzdeki 15 gün uzun vadeli planlar için zemin hazırlamak, bırakmak, küçülmek yönünde değerlendirilebilir. Öte yandan atacağımız büyük adımlar ya da başlangıçlar için 16 Şubat ve onu takip eden hafta daha uygun bir zaman.

2018 yılına damgasını vuran Satürn, bu tutulmada batı ufkunda; sorumluluklar, iş ve yapısal konularda dış koşullara tabi olma, tam hâkim olamama ya da tatmin olamamak söz konusu olabilir. Bu iki hafta bu konularda çıkan engel ve krizleri aşmak için biraz zaman vermek yararlı olacaktır. 15 Şubat’a kadar bir toparlanma, çözüm bulma, küçülme ve gözlem sürecindeyiz. 16 Şubat itibariyle önemli iş, girişim, proje başlangıçları için start verebiliriz.

Jüpiter – Mars, ilişkisi efor harcayarak, çalışarak yapacağımız girişimlerden olumlu sonuç alacağımızı gösteriyor. Öte yandan Venüs’ün konumu finansal yönden elde olmayan koşullar nedeniyle fazladan masraflarla karşılaşabileceğimizi, bankacılık işlemlerinde, kredi, borç – alacak durumlarında dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Bu tutulma, 2017 yılında başladığımız işlerden geri dönüş almak, neyi başardığımızı görmek için değerlendirilebilir. Bir sonuç alma zamanındayız. Risk almak içinse uygun bir zaman değil. İşlerimize yoğunlaşmak, geleceği planlamak, odaklanmak ve hızlı ilerlemek için değerlendirebiliriz.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir