Aslında Hastalık Diye Bir Şey Yok

Hastalık diye adlandırdıklarımız, aslında -zihnin blokajları yüzünden enerjinin bedenden yeterince akamamasından, bedenin evrensel enerjiyle yeterince beslenememesinden ve de topraklanamamasından kaynaklanan anormal durumlardır.

Bunlara bakteri, virüs vs. gibi mikroorganizmaların yol açtığı durumlar da dahildir çünkü bunlar bağışıklık sisteminin zayıflamasından dolayı canlılara zarar verirler.

Eğer işinin ehli, şifacı yönü de olan bir uzmana rastlar ve kendinizi ona teslim ederseniz, o bağışıklık sisteminizi devre dışı bırakan blokajı bulur ve iyi bir bilinçaltı temizliği yaparak sizi bu dertlerden kurtarabilir.

Bu gözler bugüne kadar ne mucizeler gördü, bir bilseniz:

DESHUN WANG - DÜNYANIN EN YAŞLI MODELI
DESHUN WANG – DÜNYANIN EN YAŞLI MODELI

Tüp bebek merkezinde deneme tahtası olmaktan dolayı yorgun ve bezgin düşmüş bir kadın, bebek sahibi olamamasına yol açan blokajın, böyle ehil bir terapist tarafından ortaya çıkartılıp temizlenmesinden sonra hamile kaldı!

Rahmindeki miyom, kan değerlerindeki onkolojik değer kabul sınırlarını üzerinde diye kendisine doktorlar tarafında genel cerrahi müdahalesi yapılması gerektiği söylenen bir kadın, verilen bir çalışmayla kan değerleri düzeldiği için sadece laparoskopik bir müdahaleyle paçayı kurtardı; rahmi kurtuldu, şu anda bunu başarmasına yardım eden terapiste dua ederek mutlu mutlu yaşıyor!

Kas kasılmaları ve şiddetli ağrılar çeken ve kendisine verilen ama asla fayda etmeyen ağrı kesiciler yüzünden hayatı mahvolmak üzere olan başka bir kadın, bu tür bir terapistle çalıştıktan sonra yeniden hayata döndü; sosyal hayatını kaldığı yerden keyifle sürdürüyor!

Ve daha neler neler; bu örnekleri çoğaltmak mümkün…

Ve bu anlattıklarımın hiçbiri mucize değil; benzerlerini siz de yaşayabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey, şifanın bütünsel bir anlayışla gerçekleşeceğine inanmak ve -yukarıda da dediğim gibi- bu anlayıştaki bir uzmandan destek almak.

Herkese şimdiden şifa olsun…

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir