Ebru Cinek
Ebru CİNEK

Uzun yıllar kurumsal şirketler de çalıştıktan sonra maddi manevi elde ettiğim başarılara rağmen hissettiğim bir eksiklik vardı. İş hayatında önemli pozisyonlarda başarılar elde etmeme rağmen gönlüm her zaman astroloji dünyasına kayıyordu. Çocukluğum da her daim gökyüzünü seyredip, ansiklopedilerde gezegenleri, yıldızları, gökyüzünü incelerdim. Çocukluğum adeta gökyüzü ile konuşarak geçmiştir.

Genç yaşlarımda astrolojiye dair kitaplar okumaya başladım. Daha sonrasında çalışma hayatıma başladıktan belli bir süre sonra Kanada Rasa School Astroloji okulundan eğitim almaya başladım. Uzun dönemler çeşitli yurtdışından katıldığım eğitimler sonrasında hayat amacımın ve hayatımda olmam gereken alanın bu olduğuna karar verdim.

İş hayatımda en başarılı olduğum dönemde dünyanın en eski ve gizemli astroloji bilimi ‘’Aşkım Vedik Astroloji’’ ile tanıştım. Vedik Astrolojiyi araştırmaya başlayınca bir insanın yaşam döngüsünü belirleyen çok spesifik hassas özelliklere sahip olduğunu anladım ve Vedik Astrolojinin en yüksek seviye eğitimlerini Amerika Galactic Center Astroloji okulundan aldım.

Ve astroloji haritalarının çocukluğumda gökyüzünün benimle konuştuğundan çok daha öte konuştuğunu fark ettim. Doğduğumuz andaki İlahi Sistemin Büyüsü ve Vedik Astroloji seansları yapmaktan aldığım zevkten dolayı kendimi tamamen Vedik Astroloji’ye adadım. İnsan sevdiği alanda ilerlediğinde ve hayat amacını yerine getirdiği zaman bütün evren onu sonsuz gücü ile destekliyor bunu çok net bir şekilde yaşıyorum.

Kurumsal ve bireysel Vedik Astroloji Yaşam Koçluğu yapmaktayım.

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Ebru Cinek