Funda Doğan
Funda Doğan

11.11.1977 tarihinde Dünya’ ya gelen ve şu anda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi olan Funda Doğan Mumcuoğlu 2000 yılından beri pek çok öğretiyi öğretmenlik düzeyinde öğrenmiştir. Oğlu Dünya’ nın dünyaya gelişiyle, onu daha sağlıklı yetiştirebilmek niyetiyle Ayurveda öğretisine çekilmiştir. Ne yediğimiz, nasıl nefes aldığımız duygu hallerimizden psikolojimize kadar etkilemektedir. Bunu fark eden yazar, öğretilerini bütünsel bir yaklaşımla aktarmaktadır.

2003 yılında Stres Yönetimi, Etkili ve Güçlü Sunum Teknikleri ( Tom Mc Carthy), İçinizdeki Gücü Uyandırın-NLP( Anthony Robbins), Çığlığın Gücü ( Ala Elcircevi) v.b gibi değerli eğitmenlerden uluslar arası geçerliliği olan pek çok sertifikalı eğitimler almıştır. Kurumlara yönelik kişisel ve iş geliştirme seminerleri düzenlemektedir.

2012 yılından beri Ben Zamanı Merkezi’ nde Çocuk Sağlığı  ve Ayurveda, Kadın Sağlığı ve Ayurveda, İleri Düzey Ayurveda, Baş Masajı, İçimdeki Aynaya Yaşamın Bilgisiyle Bütünsel Bakış, Bütünsel Ebeveynlik gibi eğitimler vermektedir.

NLP, EFT, şifa teknikleri, doğal bitkisel reçeteler, nefes, 0-7 yaş bilinçaltı kayıtları ve Ayurveda’ dan rehberlik alarak kendi aile içi iletişimlerini ve oğlu Dünya ile olan yolculuklarını bir kitap altında toplamaktadır.

Yaşam Bilgisi’ nin bir okyanus olduğunu fark eden Funda Mumcuoğlu bir yandan öğretirken bir yandan da sonsuz okyanusta kendisini tabiat ananın bir öğrencisi olarak görür.

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Funda Doğan