Gamze Okutan

1986 Beykoz / İstanbul doğumluyum. 2004 yılında Paşabahçe Ferit İnal Lisesi’nden mezun oldum. 18 yaşımda kendi ayakları üstünde durma heyecanıma kapılıp iş hayatına atıldım. Mağazacılık ve Satış sektöründen sonra 7 yıl Yönetici Asistanlığı yaptım. Hayatı biraz tersten yaşamaya başlamış biri olarak üniversite mezuniyetim uzun bir aradan sonra 2015 yılında Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden oldu. Hala Asistan olarak meslek hayatıma devam ediyorum. Evliyim ve bir kız çocuk sahibiyim.

Kendimi bildim bileli, sanata, kişisel gelişime, psikolojiye olan ilgim hep vardı. Zaman zaman şiir yazmayı, deneyimlerimi ve gözlemlerimi paylaştığım yazılar yazmayı, kendi çapımda hobi olarak müzik yapmayı çok seven biriyim.

Hayatın paylaştıkça güzellikler getireceğine olan inancımı ve umudumu hiçbir zaman kaybetmemiş biri olarak paylaştıkça belki küçük dokunuşlarla bakış açımızdaki yansımaları çok daha renklendirebiliriz diye düşünüyorum. Hep birlikte, el ele yolumuza daha çok ışık tutarak yönümüzü bulmamıza bir nebze katkı sağlayabilmek için buradayım.

Hayat yolunda hepimiz birer gezginiz. Ama insanın asıl yolculuğu kendine olan yolculuğudur. Öncelikle ben neden varım? Neye hizmet ediyorum? Ya da bu dünyaya geliş amacım nedir? Sorularının cevabını arayan küçük bir öğrenciyim. Yaşamaya ve yaşatmaya aşık, bazen aşkın kendisine aşık , sonsuz merakının peşinden gidip, soru sormaktan vazgeçemeyen küçük bir öğrenciyim.

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Gamze Okutan