Oğlak Burcunda YeniAy

Koç:
Kariyerinizde sorumluluklarınızın artacağı bir 15 günlük süreç başlıyor. Üstlerinizle olan ilişkiler çok daha fazla ciddiyet gerektiriyor. Eğer çalışmıyorsanız, bu dönem kendi kariyerinizi ele alıp, bir iş kurmayı düşünebilirsiniz. Maddi açıdan sizi destekleyen, ancak desteklerin çalışarak geleceği bir süreç. Uzun vadeli planlar yaparken, kaderinizi kendiniz yönetmek isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüzü garanti altına alacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Boğa:
Yurtdışı, yabancı kültürler ve eğitim alanındaki sorumluluklarınızın artacağı bir süreç başlıyor. Hayat görüşünüzü yeniden ele alarak, daha ciddi, realist ve özgür bir başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Hukuki olarak yapacağınız işlerde süreçler hızlı ilerleyecektir. Yeni bir eğitim fırsatı, alışık olmadığınız bir bölgeye seyahat gündeme gelebilir. Hayatınızın etki alanı sınırları genişliyor. Maddi yönden kendinizi güvenceye alacağınız bir süreçtesiniz.

İkizler:
Ortaklaşa işler, devletle ilgili belgeler ve masraflar bu haftaya damgasını vuruyor. Harcamalarınıza düzen getiren bir dönemin başlangıcındasınız. Başkalarından almayı beklediğiniz destek ve paraları alabileceğiniz, maddi anlamda olumlu gelişmelerin olduğu bir haftayız. İşinizi büyütebilir, bir ortakla anlaşarak, daha geniş bir ofise çıkabilir, çalışma koşullarınızı geliştirebilirsiniz. Hizmet vererek kazandığınız beceriler sayesinde, istediğiniz yön değişikliğini yapabileceksiniz.

Yengeç:
İkili ilişkiler ve yüz yüze görüşmelerin önem kazandığı bir sürece giriyorsunuz. Ciddi ilişkiler aracılığıyla hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz. Eşinizin ya da diğer insanların sorumluluğunu almanız gerekebilir. Hobileriniz, yaratıcılığınız ya da severek yaptığınız şeyler aracılığıyla destek bularak, ciddi adımlar atacaksınız. Kendi kabuğunuza çekilmek yerine, dış dünyada aktif rol almanız gereken bir zaman.

Oğlak Burcunda YeniAy

Aslan:
Dünyaya bıraktığınız hizmeti kalıcı hale getirdiğiniz bir dönem. Bugüne kadar ki hizmetlerinizi yeniden düzenlemek ve bir sisteme oturtmak isteyebilirsiniz. Ev, kökler, aile ile olan ilişkinizin derinleşmesi, hayatın geri kalanı için kökten bir güç veriyor. İş yerinizi yeniden düzenlemeye karar verebilir, yeni bir günlük rutin programı çıkarmak isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili, kemikler, boşaltım sistemi ve cilt ile ilgili geçmiş sorunlar varsa bu dönem kalıcı çözümler sunuyor. Yatırımlarınızı geliştirebilir, devlet dairesinden onay alabilirsiniz. Hayvanlara ve doğaya karşı sorumluluklarınızı ihmal etmemelisiniz.

Başak:
Aşk ve özel ilişkilerinizde sorumluluklarınız artıyor. Eğer yalnızsanız bir ilişki gündeme gelebilir, bir eşiniz varsa ciddileşebilirsiniz. Sanatçı yönlerinizi ispata çağıran, hayatın arka planında kalamayacağınız bir zaman. Sevdiğiniz konularla ilgili sorumluluklarınız artıyor. Çocuğunuz varsa onun hayatıyla ilgili konular gündemde olacaktır. Çocuğunuz yoksa, kendi yaratımlarınızın sorumlulukları, hobiler, yatırımlar ve ürettiğiniz işler üzerine çalışabilirsiniz.

Terazi:
Ailenizde ya da yaşadığınız yerde önemli değişimler gündeme gelebilir. Bu durum tüm hayatınızı yeniden düzenlemeye kadar giden büyük değişimlerin başlangıcı. Evde geçireceğiniz zaman dinlenmeden çok, yapılması gereken işlerle öne çıkıyor. Hayatınızın temellerini yeniden düzenlerken, finansal durumunuzun iyi olması size destek olacak. Bu dönem hayatınızdan çıkan şeylerin sağladığı alan size iyi gelecektir. Gayrimenkul alanında önemli gelişmeler, alım – satımlar gündeme gelebilir.

Akrep:
Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili sorumluluk paylaşımlarınız artabilir. Önemli kararların gündeme geleceği, ciddi bir dönemdesiniz. Kendinizi geliştirmek, daha iyi ifade etmek ve ön plana geçmek için yaşam destek veriyor. Bu dönem çevrenizde yol gösterici olabilir, insanların aradığı ve işbirliği istediği kişi olabilirsiniz. Önemli konuşmalar, yazışmalar, eğitim ve yazı işleri için bu yeniayı değerlendirebilirsiniz. Ertelediğiniz bir eğitim varsa uygun zamandasınız.

Yay:
Parasal açıdan uzun vadeli, güven veren işlere başlama zamanındasınız. Maddi açıdan geliştiren teklifler gelebilir. Sorumluluk almaktan çekinmediğiniz ölçüde, getirisi de iyi olacaktır. İş kurmak, büyütmek, sahip olduğunuz kaynakları düzenlemek için uygun bir dönem. Geçtiğimiz iki yıl gerekli dersleri aldığınız için, şimdi korkmadan adım atabilirsiniz. Sezgilerinizi ve rüyalarınızı es geçmeyin.

Oğlak:
Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz uzun vadeli başlangıcalar için doğru zamandasınız. Kendinizi eleştirmeyi bırakıp, güvenle adım atabilirsiniz. Sağlığınız ve ruh halinizden başlayarak tepeden tırnağa bir yenilenme ve güçlenme dönemindesiniz. İlişkilerinizi düzenlemek, koyduğunuz kuralları yeniden yazmak iyi gelecektir. Maddi olarak da olumlu bir dönemdesiniz. İşlerinizi bu iki hafta süresince geliştirebilirsiniz.

Kova:
Hayatınızdaki pek çok şeyin arka planını keşfedeceksiniz. Bu açıdan, “Hımmm, şimdi anladım,”la geçen ve birçok konuyu ve kişiyi arkada bırakmanızı sağlayacak bir dönemdesiniz. Kendi samimi olmayan yönlerinizi de görüp, değişime gideceksiniz. Daha dürüst ve doyurucu bir yaşama ulaşmanız için bu yeniay destek veriyor. Maddi yönden de elinizin güçlü olacağı bu dönem, kaderle ve yaşamla olan ilişkinizi kökten iyileştirebilirsiniz.

Balık:
Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle paylaştığınız sorumluluklarınız artıyor. Ortak yaptığınız işlerin çalışma süresi uzayabilir. Programlarınız yoğunlaşabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için desteklendiğiniz bir dönemdesiniz. Çok ütopik olan fikirlerinizi bile gerekli maddi desteğe sahip olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ve yeteneklerinize olan güvenin artacağı bir dönemdesiniz. Uzun vadeli planlar ve projeler için uygun teklifleri alabilirsiniz. Kararsızlığınızı bırakmanın ve isteklerinizi gerçekleştirmenin tam sırası.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu sayfa kopyalama karşı korumalıdır !!