21 Mayıs 2018 Pazartesi Değişim Dalgası

Güneş İkizler; Değişken şartların olduğu bir aydayız. Hareket kazanıyoruz, “-Ay canım bilmem ki,” sözü en büyük yardımcımız. Olasılıklar, esneklik, dürüstlük, iletişim önem kazanıyor.

Reklam, satış – pazarlama, eğitim, seyahat işleri, bilgi alarak değişime gitmek gibi çalışmalar başarılı geçebilir.

İçsel rehberimiz bol bol konuşurken, dinleyici olmayı da hatırlayabiliriz. Bilgi, bu süreçte önemli bir aksiyon aracı. Sözler, ateşi elinde tuttuğundan “olumlamalar” , dualar, kelimeyle yaratmanın tam sırası.

Önemli mailler, kısa seyahatler, -evreka, tarzı konuşmalar, açık havada yürüyüşler, okuduklarımızdan destek almak, yazmak, eğitimlere katılmak, kısa yerlere seyahat etmek, şeklinde ay boyunca faal olacağız.

Mars gölgesindeyiz, nasıl eyleme geçtiğimiz, neye tepki verdiğimiz ve nasıl adım attığımızla ilgili bir gözlem sürecindeyiz. Garip şeyler olabilir. İçimizdeki Joker bize rehberlik edecektir. – Bireysellik, özgürlük ve aydınlanma sağlayan bir Mars retrosuna hazırlanıyoruz.

Venüs, Yengeç’e geçerek 13 Temmuz civarı yaşayacağımız olayları aktive etmeye başlıyor. İlişkilerde hareketlilik, ev alma – satma kararları, ev dekorasyonları gündeme gelebilir. Maddi konularda iyileşme, daha sağlıklı beslenme, evde konfor sağlama gibi etkilerin yanı sıra, dünyayla daha samimi bir ilişki kurabilir, içsel mutluluğu arttırabiliriz. Güvence arayışımız da artabilir.

Bu süreçte vücudumuzda elektrik birikebileceğinden, toprağa basmak, hafif giyinmek, meyve – sebze bol tüketmek, kök bitkiler yardımcı olacaktır.

29 Mayıs, ateş dolunayına gidiyoruz. İçimizdeki ciddiyeti, neşeli bir ok dağıtıyor. Küçük esprilerle hayat kendini gösterebilir. “Çok önemli konulara” basit cevaplar, yöntemler, hızlı eş zamanlılık eşlik ediyor.

Gün gün Dolunay’a doğru Uranusyen bir yenilik dalgası geliyor.

21 Mayıs 2018, Pazartesi : Değişim Dalgası

Pazartesi günü Ay Aslan’da; motivasyon veren bir enerji; biraz kaotik, hızlı ve sonuç almadan ilerleyebiliriz. Bugün akışta kalmak, tepkileri izlemek, saçlara bakım yapmak, kırmızı – turuncu – sarı tonlara yer vermek için güzel bir gün; bol bol gülüp, çocuksu olmaya izin verebiliriz.

Salı ve Çarşamba; pratik, işlerde ilerleme; Sorumluluklardan sonuç alacağımız toprak elementinde iki gün. Dünyaya uyum sağlamak, değişimleri organize etmek, detaylar üzerinde çalışmak için ideal. Ertelediğimiz işleri bugüne alabilir, önceden kalan işleri, banka vs. halledebiliriz.

Perşembe ve Cuma; ilişkilerde ve içimizde denge bulmak yönünde hareket edeceğiz. Satürn karesi sorumluluklarımızı yerine getirmek için tetikleyecektir.

Haftanın en tatliş etkileri ise Cumartesi 19.30 sonrası başlıyor ve Pazar gece yarısına kadar devam ediyor. Bu saatlerde ruhumuzu dinleyebilir, duygularımızı dengeleyebilir, geniş geniş “Çok şükür” diyebiliriz. Dolunay öncesi adeta şarj eden bir gün.

29 Mayıs Salı, 19.15’de Yay dolunayı gerçekleşiyor. Demek nedir; hafta boyunca büyüme ve gelişim gösteriyor, önemli chanllege’ları aşıyor, sonuç alma, farkındalık oturtma zamanına gidiyoruz.

Dolunayda Antares – Aldebaran etkin. İletişim, dürüstlük yoluyla gelen başarı, demek. Son derece yüksek enerjiler hakim, toprak elementi zayıf olduğu için topraklanmak önem kazanıyor. Uyku düzeninde şaşmalar, ilhamlar, yaratıcı fikirler sıklaşabilir.

Güzel bir hafta olsun;

Sevgiler

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x