Çağla Meydan
Çağla Meydan

1980 İzmir doğumluyum, Orta Okul ve Lise’den Özel TED Kolejinde mezun olduktan sonra Üniversite eğitimimi Ankara’da Maliye bölümünde tamamladım ve 2003 yılında New York’a yerleştim.

2003-2012 yılları arasında New York’da finans sektöründe çalıştım. 2009 yılında Amerikan vatandaşlığımı aldım. 2008-2010 arasında New York’da Masters of Science in Financial Management and Accountancy üzerine master eğitimimi tamamladım. 2010 yılında Amerikan Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarına girerek sertifikamı almaya hak kazandım.

2012 yılında İstanbul’da Finans sektöründe BIG 4’dan biri olan KPMG Uluslararası Mali Müşavirlik ve Denetim firmasında işe başladım.

2014 yılında kendi finans danışmanlık şirketimi kurdum ve 2016 yılına kadar devam ettim.

Uzun zamandır almış olduğum kararımı nihayetinde yerine getirerek finans sektörünü 2016 yılının ortalarında terk ettim.

2012 yılında ortaya çıkan yazmaya olan ilgimi devam ettirip paylaşma isteği içindeydim. Diğer uğraşılarım ise yağlı boya resim yapmak, astroloji, spiritual çalışmalar ve okumalar, reiki çalışmaları vs.

Bunlar sadece ilgi alanlarım. Asıl üzerinde çalıştığım ve her zaman çalışacağım şey “olmak”. Akıntıda giderken insanlığın kalbine akabilmeyi öğrenmek ve öğretmek en büyük mutluluk kaynağı. Tüm gönüllerin aynı Aşk’ı ve Işığı paylaşması dileğiyle…

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Çağla Meydan