Çiçek Sekban
Çiçek SEKBAN TÜFEKÇİ

14/04/1984 yılında yağmurlu bir günde dünyaya gözlerimi açtım. Bu nedenle kendimle çok özdeşleştirdiğim adıma sahip oldum. Kendimi bildim bileli hep etrafımdaki kişilerin hayatlarında olumlu izler bırakmışımdır ve olumlu değişiklikler yapmalarını sağlamışımdır. Yaşam amacımın ve en büyük becerimin bu olduğunu düşünüyorum. 4 yaşında MELEK ve 6 yaşındaki CAN’ın annesi olarak gururla söyleyebilirim ki onlara hayata geniş bir perspektiften bakmayı öğreten, güleryüzlü, yaratıcı, onlarla çocuk olan, sevgi yumağı bir anneyim. Espri kabiliyetim oldukça yüksek insanlar güldürmeye bayılırım.

Kendimi bildim bileli spiritüel konuların içindeyim, algım çok açık ve meleklerle işbirliği halinde ışık işçisi olduğumu bilerek yaşıyorum. Ve çoğu zaman onların bana ilham verdiğini bilerek yazılarımı yazıyor ve sosyal medya aracılığı ile iletmeye çalışıyorum. Bahçemde vakit geçirmek, doğa yürüyüşleri yapmak ve her gün meditasyona vakit ayırmak günlük rutinlerim.

Etrafıma ışık saçmak, artan farkındalıklarımı herkesle paylaşabilmek. Sevgimin koşulsuzca aktığı her yazımla okuyucuların kalbine dokunmak, ufak tebessümler oluşturmak ve yaradanın sonsuz sevgisini paylaşmak en büyük hedefim.

Çiçek SEKBAN

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Çiçek Sekban