Füsun Çil Taşlı
Füsun Çil Taşlı

1967 İstanbul doğumlu . İşletme mezunu. Uzun yıllar süren bankacılık deneyiminden sonra, çeşitli kurum ve kuruluşlarda yönetici, dış ticaret danışmanlığı gibi görevlerde bulundu. Çeşitli eğitim programları hazırladı ve eğitimci olarak çalıştı.

Bazı sivil toplum kuruluşlarında kadınları destekleyici ve eğitici programlarda gönüllü eğitmenlik yaptı.

2000 yılında başlayan “kendini bilme” yolculuğu, O’na başka bir dünyanın kapılarını açtı. Ve özünde ki şifaya doğru yola çıktı.

Dönüştükçe başkalarına da ayna tutuyor olduğunu fark etti. Ve bir zaman sonra bu paylaşım anlarını, daha çok insana ulaşabilmek adına,  profesyonel bir yolculuğa taşımaya cesaret etti.

Halen gençlerle ve yetişkinlerle yaptığı özel koçluk seanslarının yanı sıra, çeşitli kişisel gelişim merkezleri ve eğitim danışmanlık şirketleriyle geliştirilen projeler kapsamında;

“Bilmekten Olmaya” adını verdiği, içeriğinde; sufi nefesi tekniği ve e.f.t (duygusal özgürleşme tekniği) nin, ayrıca bazı “kendini tanıma” çalışmalarının olduğu,  kişisel dönüşüm programını, bire-bir seanslar ve dönemsel gruplarla sürdürmekte.

Yazıp anlatarak, susup dinleyerek ve akıp seyrederek devam eden yolculuğunu; yaşadığımız bu müthiş gezegende, her an yeni “farkındalıklarla” güzelleşen bir serüvene benzetiyor…

 

Füsun Çil Taşlı

Kişisel Dönüşüm Rehberi
fusuntasli@gmail.com

Yazarımıza ait tüm yazılar;

Füsun Çil Taşlı